Skip links

Про компанiю

Glorystar Laser входить до ТОП 10 OEM стратегічних партнерів з IPG Photonics у світовому масштабі. Кампанія була заснована у 2010 році і на сьогодні володіє чотирма заводами в Дунгуані, Шеньчжені та Сучжоу.

Обладнання Glorystar Laser є лідером продаж у Латинській Америці та активно продається в Європі, Південній Америці, в країнах Південно-Східної Азії. Також має сервісні центри в Сполучених Штатах, Бразилії, Південній Кореї, Україні та інших країнах.

Надійність продуктів Glorystar Laser підтверджено вибором таких компаній як: Siemens, Bosh, Huawei, Samsung, Mercedes-Benz, Amazon, Haier, Gree тощо.

НАШi ПРЕДСТАВНИЦТВА

Обладнання Glorystar Laser використовується в галузях

Важка та легка промисловість

Важка та легка промисловість

Енергетика

Енергетика

Аерокосмічна промисловість

Аерокосмічна промисловість

Автомобільне виробництво

Автомобільне виробництво

Науково-Дослiдницька Робота

Компанія Glorystar Laser приділяє увагу науково-дослідницькій роботі та співпрацює з провідними університетами Китаю, такими як: Пекінський університет, Університет наук і технологій Уайчжоу, Університет Цзінань, Технологічний інститут Наньянг, Міський коледж Дунгуаньского технологічного університету.

Компанія має власний Центр досліджень та розвитку, Центр якості, та корпоративний університет Glorystar, а також створила Центр досліджень і розробок з італійським лазерним брендом Promotec. Glorystar Laser має майже 100 патентів на свої винаходи.

Нагороди та Сертифiкати

Завдяки своєму багаторічному досвіду та швидкому розвитку, Glorystar Laser отримує національні нагороди та визнання: “Національне високотехнологічне підприємство”, “Відомі торгові марки провінції Гуандун” та інші почесні звання.

ДИВИТИСЬ УСI НАГОРОДИ

Компанія дотримується основних цінностей

Щирість, наполеглива праця, відкрита підприємницька діяльність, самокритика, командна робота та успіх клієнтів.

Наша місія

“Технологія додає вам цінності”, ми прагнемо стати одними із провідних постачальників лазерних інтелектуальних рішень!

Наша політика якості

“Немає якості, немає друзів” базується на 21 тесті якості нашого обладнання. Ми забезпечуємо високу якість післяпродажного обслуговування, щоб наші клієнти отримували задоволення від співробітництва.